Meme Kanseri ile mücadeleye destek konseri

Meme Kanseri’ne yıllardır dikkat çeken ve meme Kanseri ile mücadeleye bu yıl özel bir gün ayıran Avon, 10 Ekim 2010 (10.10.10) tarihinde bu mücadelesini Ortaköy-Beşiktaş hattında bir yürüyüşle dikkat çeken bir etkinlik olarak sunuyor.

5. AVON Meme Kanseri Mücadele Yürüyüşü, 10 Ekim 2010 Pazar günü , saat 13:30’da Ortaköy Meydanı’nda başlayıp Beşiktaş Meydanı’nda Candan Erçetin konseri ile son bulacak.

“AVON Meme Kanseri ile Mücadele” Projesi kapsamında geleneksel hale gelen Ortaköy-Beşiktaş arasındaki yürüyüşe ve Candan Erçetin konserine tüm kadınlar ve aileleri ücretsiz davet edildi.

http://www.facebook.com/event.php?eid=165766966771601&ref=ts adresli sayfada açıklanan etkinliğin programı şöyle listelenmiş:

• Ortaköy-Beşiktaş Hattı’nda yürüyüş
• Uzman doktorlar ile bilgilendirme
• Proje Gönüllü Elçileri ile tanışma fırsatı
• Candan ERÇETİN Konseri – Beşiktaş Meydanı

Proje çerçevesinde toplumu meme kanserine karşı bilinçlendirmeyi hedefleyen AVON, yıl boyunca gerek Meme Kanseri ile Mücadele Ürünleri gerekse düzenlediği aktiviteler aracılığıyla fon toplamaya devam ediyor. AVON, bu yıl yürüyüşe katılan her katılımcı adına Meme Kanseri ile Mücadele Fonu’na 8 TL’lik bağış yapacak.

Etkinlik alanına kurulacak olan AVON standlarından, ‘AVON Meme Kanseri ile Mücadele Ürünleri’nden de satın alabilecek olan katılımcılar, dilerlerse bu şekilde de projeye destek verme imkanı bulacaklar.

AVON Meme Kanseri ile Mücadele Ürünleri’nden;
’Gümüş Renkli Rozet‘,
’Pembe Renkli Nemlendirici Sabun’,
‘Marimekko Tasarım Çanta’ ve
‘Meme Kanseri ile Mücadele Takı Aksesuarı’ gibi birbirinden şık ürünler AVON standlarında destek olmak isteyen herkesi bekliyor olacak.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.facebook.com/AvonTurkiye

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s