“90’lar Türkçe Pop” partisi

Son yıllarda büyük ilgi gören “90’lar Türkçe Pop” partilerinin bir yenisi, 23 Ekim Cumartesi gecesi Taxim Live’da sahne alacak. DJ Olcay Tanberken ve DJ Deniz Değerli’nin setlerinin müzikseverler ile buluşacağı geceye DikkatMüzik’in davetlisi olarak ücretsiz giriş yapabilmek için dikkatmuzik@gmail.com’a Ad, Soyad ve Kaç Kişi katılacağınızı bildirmeniz yeterlidir.

90’LAR TÜRKÇE POP PARTİSİ

Herkes eğlenmeye hazır olsun!

90’larda çocuk olmaktı, genç olmaktı belki ortak noktamız, Susam Sokağı ile büyümek, Süper Baba’yı izlemek, Yonca Evcimik’in Aboneyim abonesi ile eğlenmek, internet ile ilk tanıştığımız, Ericsson 388 cep telefonları kullanmaya başladığımız ve artık 2000’li yılllara yavaş yavaş hazırlandığımız bir geçiş dönemiydi 90lı yıllar.

Türk Pop Müziğinin ataklarına şahit olduk. Sezen Aksu, Kerim Tekin, Ajdan Pekkan, Sertab Erener, Levent Yüksel, Kenan Doğulu, Burak Kut, Yonca Evcimik, Hakan Peker, Mirkelam, Tayfun, Kenan Doğulu, Mustafa Sandal ve Tarkan gibi isimlerin yıldızlaşmaya başladığı 90’lı yılları unutmak mümkün değil. Grup Vitamin, Cartel gibi alışık olmadığımız tarzlarla tanışmaya başlamıştık. Özlem Tekin, Şebnem Ferah, Kargo, Athena ve Kurban gibi isimler sıradışı Avrupa soundun da rock müzik yapmaya başladılar ülkemizde ve çok da beğenildiler.

90’ları ve Türk Pop Müziğini yeniden yaşamak için ve doyasıya eğlenmek için 23 Ekim Cumartesi gecesi Taxim Live’da buluşuyoruz. Bu kaçırılmayacak etkinlikte bir nebze o günlere dönmek hepimizde tebessüm yaratacak.

DJ Olcay Tanberken
DJ Deniz Değerli

http://www.biletix.com/event.htm?id=LKT41

Taxim Live
Adres: İstiklal Cad. Mis Sokak. No:3 Taksim, Beyoğlu Istanbul

İstiklal Caddesi’nin en güzel sokaklarından biri olan Mis Sokak’ta yeni bir mekan sizlere sınırsız eğlencenin kapısını aralıyor. Taxim Live bahçe katında Jazz, Blues, Lounge tınılarıyla sizi karşılayıp mutfağından çıkan lezzetler eşliğinde eğlence katında ağırlıyor. Kimi zaman İstanbul’un en keyifli dj leri ile şenlenecek olan mekan kimi zaman da en popüler performans gruplarıyla vazgeçilmezleriniz arasına girecek.. Bilgi: 0 536 978 93 23

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s