Papaz her gün pilav yer mi?

“Satellite” şarkısı ile Almanya’y1 28 yıl aradan sonra yeniden birinciliğe taşıyan geçen yılın Eurovision birincisi Lena Mayer, ülkesini bir kez daha “evinde” temsil etmeye hazırlanıyor. Yarışmayı kazandıktan sonra Alman medyasının büyük ilgisini çeken genç şarkıcıyı bir kez daha yarışmaya gönderen Almanya, şarkısını geçtiğimiz günlerde seçti. 6’sını da Lena’nın söylediği şarkılar arasında televoting usülü yapılan halk oylamasında “Taken by a stranger” adlı şarkı ipi göğüsledi. Müzikseverlerin ilk 10 için pek şans tanımadığı şarkı bakalım Lena’nın yüzünü güldürecek mi?

Girişi umut verici olsa da, gerisinin tekdüze ve yaratıcılıktan oldukça uzak bir şarkı olduğunu düşünüyorum. Lena’nın kariyerinin bu kadar kısa süreceği kendisinin dahi aklına gelmezdi muhtemelen).

Lena Mayer – Taken By A Stranger (Almanya 2011)
http://www.dailymotion.com/video/xh432z_lena-taken-by-a-stranger-18-2-2011_music

Bu arada Lena Mayer, Opel Corsa’nın yeni reklam filminin de yıldızı oldu. Reklamda Lena, “You can’t stop me” adlı şarkıyı seslendiriyor.

Papaz her gün pilav yer mi?” için bir yorum

  1. Lena’nın şarkısını yorumlayana kadar Almanya’nın iki birinciliği arasında kaç yıl olduğunu düzgünce hesaplasanız diyorum?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s