Bertuğ Cemil “Geldim, Gördüm, Sevdim” diyor

2006 yılında ilk albümü “Duygusal Tuzaklar” ile dinleyicisiyle buluşan ve bu albümdeki “Yağmur” şarkısı ile Türk popunda tüm zamanların en iyilerinden birine imza atan Bertuğ Cemil, 5 yıla yakın bir aradan sonra yeni albümü “Geldim, Gördüm, Sevdim”i yayınladı. Modern Rock-Blues ve Funk etkileşimli yeni Türkçe Rock soundunu dinleyiciye sunan Cemil’e bas gitarda Ferhat Hasanoğlu ve Caner Üstündağ, davulda Arıkan Sırakaya, perküsyonda Güney Güvel, hammondlarda Serhat Ersöz, geri vokalde Pelin Özülkü, ewi ve klarnette Toygun Sözen ve klasik gitarda Cem Tuncer eşlik ediyor.

İrem Records‘tan çıkan “Geldim, Gördüm, Sevdim”deki 12 parçada da söz, müzik ve düzenlemeler Bertuğ Cemil’e ait. Cemil, ilk albümün dillerden düşmeyen parçası “Yağmur”un bir akustik versiyonunun da aralarında bulunduğu yeni albümünde yaşamının dinamiklerini, koşulsuz sevginin gücünü ve önemini paylaştığını ifade ediyor.

Yapımcılığını Aykut Gürel’in üstlendiği, T&A stüdyosunda titizlikle tamamlanan albümün ilk video klibi albümle aynı adı taşıyan “Geldim, Gördüm, Sevdim” adlı parçaya çekildi.

Bertuğ Cemil – Geldim, Gördüm, Sevdim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s