“Eksik” Remixes

Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın’ın seslendirdiği, Enbe Orkestrası albümünde yer alan ve 2010 yılı dijital platformlarda en çok indirilen şarkı olduğu açıklanan “Eksik”in 9 remixinden oluşan albüm müzik marketlerdeki yerini aldı.

Türkiye’de ilk defa uygulanan bir yöntemle www.mustafaceceli.com sitesinde düzenlenen  yarışmada şarkıya  remiks yapan birçok Dj’in remikslerinden 9 tanesi seçilerek bir albümde toplandı. Müzik endüstrisine yeni aranjor ve Dj’lerin katılmasında büyük destek olacak projenin albümünde  şarkının  akustik versiyonu da bulunuyor. Sözü ve müziği Ravi İncigöz’e ait olan şarkıya bu albümde Ahmet Binarbaşı, Alperen Demir, Baran Akın&Burçak Keskin, Ege Coşkun, Fatih Burak Zorlu, Gökhan Harpuluoğlu, Serkan Ayyıldız, Serkan Çinioğlu ve Yunus Atıcı’nın yaptığı remiksler yer alıyor.

DikkatMüzik!: Müzik piyasamız son yıllarda iyice yaygınlaşan remix albümlere zaten alışıktı, ancak bu albüm genç müzisyenlere ve dj’liğe merak salanlara yol göstermesi ve onları cesaretlendirmesi açısından ayrı bir önem taşıyor. Başarılı bir proje!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s