Gülbahar Kültür’den “Lola’s World Records” gecesi

DJ Gülbahar Kültür, 11 Mayıs’ta İstanbul’da! Kültür’ün Eski Cambaz’da daha önce sergilediği performanslara tanık olanlar için söyleyecek fazla bir şey yok. Diğerleri için kısaca şu kadarını belirtelim:

Bugüne kadar çoğu çift diskten oluşan 50’nin üzerindeki derleme albümüyle Orta Doğu’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Uzak Doğu’ya, Sibirya’dan Afrika’ya dünya müziğinin popüler hitlerinden deneysel çalışmalara kadar binlerce eseri ustaca bir araya getirdi. Uzun yıllardır Almanya’nın Bremen eyaletinde yaşayan Gülbahar Kültür “Oriental Garden”, ‘Harem’s Secret’, “Made in Turkey”, “Made in Greece” “Gypsy Garden”, “Latin Garden”, “Asian Garden”, “Swing Style”, “Babylon Bar”, gibi yaptığı derleme albümleri, tematik müzik geceleri, unutulmaz partileriyle, Açık Radyo’da zamanının sevilen müzik programlarından biri olmuş “Global Beats” ve Almanya’da yayın hayatına devam eden Funkhaus Europa için hazırlamış olduğu radyo programları ile yaklaşık 15 yıldır müzik dünyasının nabzını tutuyor.

Almanya’nın Köln kentinde bulunan Lola’s World Records için hazırladığı derlemelerin tümünden örnekler taşıyan renkli bir sound yolculuğuna hazırsanız, 11.05.2012, önümüzdeki cuma gecesi, istikametiniz Eski Cambaz. 

Tarih: Cuma, 11.05.2012
Saat: 22:00’den itibaren
Yer: Eski Cambaz
Adres: İstiklal Cad. Kurabiye Sok. No: 12 / Beyoğlu
Tel: 0 212 243 5473

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s