16-18 Mart: Sezen Aksu & Fahir Atakoğlu & Ara Dinkjian

2013-3-6-14-1-54-693Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen “Avea Sıra Dışı Müzik” Konserleri dünyaca ünlü İran asıllı grup ‘Niyaz’, minimalist müziğin yaratıcısı ‘Michael Nyman, Grammy ödüllü Tomatito’dan sonra yine unutulmaz bir konser ile müzik severlere sıra dışı deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Besteci, söz yazarı, icracı ve prodüktör olarak Türkiye’de popüler müziğin gelmiş geçmiş en önemli ismi Sezen Aksu’yu, müzik dünyasının iki dev ismi Fahir Atakoğlu ve Ara Dinkjian ile ilk defa bir araya getirecek olan Avea Sıra Dışı Müzik konserleri, 16 ve 18 Mart’ta unutulmayacak konserlere daha imza atmaya hazırlanıyor.

Müzik hayatlarının farklı dönemlerinde ortak çalışmalar da yapmış olan bu üçlü, aynı coğrafyadan yetişmiş müzisyenler olarak sizleri değişik müzik türleri, renkleri ve tatları arasında sihirli bir yolculuğa çıkaracak.

4. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında, Sezen Aksu, Fahir Atakoğlu ve Ara Dinkjian üçlüsünün konseri, Vaye İletişim Organizasyonu ile 16 Mart Cumartesi akşamı İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu’nda, 18 Mart Pazartesi akşamı ise Congressium Ankara’da gerçekleştirilecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s