Defne Samyeli’den “Son Arzum” sürprizi

maxresdefaultDefne Samyeli yaza girerken çıkardığı ve ilk kez ‘Paramparça’ dizisinde yayınlanan sözlerini Ülkü Aker’in yazdığı ‘Son Arzum’ şarkısı için yeni çektiği video kliple ekranlarda. 1991’de Türkiye 3. güzeli seçilen Defne Samyeli, modelliğinin ardından haberci ve sunucu kimliğiyle ude tanınıyor. “Son Arzum”, Samyeli’nin 1994 tarihli “Tek Başına” albümünden sonraki ilk müzik çalışması.

Şarkı için ünlü aktör Cemal Hünal’la kamera karşısına geçen Samyeli, kliple ilgili duygularını kişisel sitesinde şu sözlerle ifade etti: “Yaz ayları için hareketli şarkılarımızdan birine klip çekmeyi düşünüyorduk ama sonra ‘Son Arzum’a kısa film tadında bir çekim yapalım istedik. Zaten bir yandan albüm hazırlıyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu psikolojik iklimi de göz önünde bulundurarak neşeli, eğlenceli şarkıları bir başka zamana bıraktık. Sevinçten havalara uçurduğu ya da acıdan iki büklüm ettiği anlarıyla her aşk, bence mutlu sonla bitmeli. ‘Son Arzum’a kattığımız müzikal ve görsel yorumu, aşkını doya doya yaşayamamış- kısaca içinde aşk ukdesi kalmış sevenlere armağan ediyoruz.”

Samyeli ve Hünal, klipte inişi çıkışıyla yaşadıkları aşkları hüzünlü bir şekilde noktalanan iki sevgiliyi canlandırıyorlar. Çekimi iki, montajı üç gün süren ve WePlay tarafından piyasaya çıkarılan klibin yönetmeni Murat Gönüllü, görüntü yönetmeni Murat Ceylan. Renklendirme ise James Norman’a ait.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s