Bu Köy Adam’ın ilk ”Aşk”ı

aeMüzik dünyasına merhaba diyen Beste Kırmacı’nın ilk albümü “Bu Köy Adam”, Yavuz Burç Plakçılık etiketiyle müzikmarketlerde ve dijital müzik platformlarında yerini aldı. 7 şarkılık albümde söz ve müziklerin tamamı genç müzisyene ait. Son yıllarda oldukça geniş bir kitleye ulaşmaya başlayan alternatif müziğin yeni seslerinden biri olan Kırmacı’nın farklı sesi ve kendi bestelerinden oluşan şarkıları, uzun soluklu olarak kulaklarımızda kalacağa benziyor.

album_440282_300_300

Beste Kırmacı, ilk albümü hakkında dinleyiciyle şunları paylaşıyor:

17 yıllık müzik birikimimin ilk meyvesi olan ”Bu Köy Adam” adlı ilk albümümle sizlerin karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyorum. Toplam 7 parçadan oluşan, tüm şarkıların söz ve müzikleri bana ait olan, toplam kayıtları 1,5 yılda tamamlanan bu albümde yaşamış olduğum hikâyelerden, Ankara’nın gri havasından beslenen aslında hemen hemen herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği, paranoyalarımızı, günlük hayatta dışa vuramadıklarımızı, korkularımızı, acılarımızı, umutlarımızı ve aşklarımızı anlattığım şarkılarımı beğenilerinize sunuyorum.

10 sene önce, bir odada tek başıma çalarak bestelediğim şarkılarımı insanlara ulaştırabilmeyi, insanlara yaşadıklarımı ve hissettiklerimi müziğimle anlatabilmeyi ve her şeyden önemlisi onlarla bir noktada gönül birliğine varabilmeyi hayatta olma amacım olarak görüyorum.
Annemin bana, ben henüz doğmadan koyduğu isim, yıllar içerisinde sadece bir isim olmaktan çıkıp müziği her yönüyle yaşamak, onu bir hayatta kalabilme aracı olarak görmeme neden oldu. Benim için bu derece önemli olan bu serüvende bana eşlik etmeniz, kendinizden bir şeyler bulabilmeniz ve bu serüvenin bir parçası olmanız dileklerimle.

Saygılarımla,
Beste Kırmacı

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s