İlhan İrem “Aşk İstanbul’da” diyecek

Çok uzun aralıklar ile sahneye çıkan İlhan İrem, bu yıl bir sürpriz yaparak İstanbul’da sevenleriyle buluşacak.  22 Eylül günü saat 21.00’de Turkcell Kuruçeşme Arena’da ‘Aşk İstanbul’da’ adını verdiği konseri ile hayranlarını sevindirecek olan sanatçıya ilgi şimdiden çok büyük. 

İlhan İrem yerleşik değerleri reddederek kendi yolunu ve kendi izleyicisini yaratmış bir ozan. Sanat hayatının 39. yılında, 24 albüm, 7 Altın Plak, sayısız ödüller, resim sergileri, hakkında yazılan kitaplar ve araştırmalarla müzik tarihinin en büyük efsanelerinden biri olarak kabul ediliyor. Albüm çalışmalarını sürdürdüğü halde, 20 yıldır uyguladığı bir kararla radyo ve televizyon programlarına katılmayan, popüler kültür ortamlarında görünmeyen  sanatçı, sıradışı anlatımları ile sessiz kalabalıkları derinden etkiliyor. Düşsel bir atmosferde gerçekleşen İlhan İrem Konserleri, yoğun duygu paylaşımlarının yaşandığı aşk ayinlerine dönüşüyor.

İlhan İrem, çok nadir olarak verdiği konserlerden biri ile Kuruçeşme Arena sahnesinde 22 Eylül 2012 tarihinde ölümsüz klasikleri ve son dönem çalışmaları ile İzleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Biletler Biletix’te..

http://www.biletix.com/etkinlik/NKR03/ISTANBUL/tr

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s